2022. aasta BMW X6 M särab kauni signaalrohelise värviga

0
2022. aasta BMW X6 M särab kauni signaalrohelise värviga

Signaalroheline on üks erksamaid ja polariseeruvamaid värve, mida BMW tänapäeval pakub. Osa BMW Individuali pakkumisest on Signal Green loonud endale nime pärast seda, kui seda on kasutatud erinevatel M-toodetel. Täna näeme BMW X6 M Competitionil säravat rohelist. Jõuline linnamaastur on välja pandud Müncheni südames asuvas ikoonilises BMW Weltis. Maamärk võõrustab igal aastal miljoneid külastajaid ja asub üle sama ikoonilise BMW neljasilindrilise hoone.

V8 617 hobujõuga

bmw x6m signaal roheline 09 467x830

Selle 2022. aasta BMW X6 M-ga on kaasas ka M Performance Wheels ja M-i 50. aasta juubelimärk. Muidugi on M monster SUV kapoti all 4,4-liitrine kahe turboülelaaduriga mootor, mille võimsus on 617 hobujõudu ja pöördemoment 553 naela. Loomulikult on sirgjooneline jõudlus muljetavaldav: 0–60 miili tunnis 3,8 sekundiga, mis on väga kiire millegi nii suure ja raske kui X6 M jaoks.

Õnneks pole see lihtsalt tohutu võimsus ja juhitavuse puudumine, kuna see oleks problemaatiline millegi nii raske puhul nii kitsal ja käänulisel teel. X6 M saab kitsastes kurvides hakkama palju väiksema auto väledusega ja võib isegi olla lõbus aeg-ajalt rajaauto. Nii et kuna sellel on plahvatuslik jõud ja see on üllatavalt võimekas masin, on sama põnev välisvärv ilmselt hea mõte.

bmw x6m signaal roheline 01 467x830

Disain pole ka midagi mõnitada. Esiosas on BMW X6 M agressiivne esikaitseraud, massiivsed õhuvõtuavad ja Competition mudeli mustad täpid. Lisaks selle all olevale väikesele tekikattespoilerile on sellel ka tagumine katusespoiler. Seal on huvitav uus tagumine põrkeraud, mis sisaldab neljakordseid väljalasketorusid, millest viimane on M-divisjoni disainilahendus. Üldiselt on BMW X6 M väga sarnane oma X5 M vennaga, ainult erineva katusejoone ja täiendava tagaspoileriga.

Aga kui Signal Green ei ole teie tassike teed, siis BMW on teid kaitsnud. X6 M värvipaletis on stiilne Sapphire Black ja Alpine White, samas kui Ametrin Red, Sakhir Orange, Marina Bay Blue või Toronto Red annavad autole lisapopulatsiooni. Interjööri nahavalikud on ühtviisi põnevad, alates Adelaide Grey’ist kuni elevandiluu valgeni ja kuni julgemate valikuteni nagu Sakhir Orange/Black. Olenemata värvivalikust toob BMW X6 M juhi näole kindlasti naeratuse.

[Photos: instagram.com/chrism2f87]

sarnased postitused

Leave a Reply