2023. aasta BMW M2, Brooklyn Grey, jõuab rajale

1
2023. aasta BMW M2, Brooklyn Grey, jõuab rajale

Brooklyn Grey tundub hetkel olevat BMW lemmikvärvide seas, kuna kasutab seda kõige peal. Tuleb tunnistada, et see on hea värv. Paljudel hallidel pole palju iseloomu, kuid Brooklyn Grayil on. Ja see on üks paremaid valikuid uue BMW M2 jaoks, mida näete nendel uutel fotodel rajal.

Need fotod tehti novembris toimunud Petrolhead Trackday ajal, Circuit Zolderis, BMW Beluxi jaoks. Kõnealune auto oli tootmiseelne M2 kuuekäigulise manuaalkäigukastiga, mitte kaheksakäigulise autoga. Õnneks on G87 BMW M2 väljundvõimsus sama, olenemata valitud käigukastist. Nii et see eelprofi auto teeb 453 hobujõudu ja 406 naela pöördemomenti. Kõik see saadetakse loomulikult tagaratastele.

2023 bmw m2 brooklyn hall 04 830x553
Foto autor instagram.com/msmedia.social | instagram.com/ivantarantsovphoto/

BMW M2 tootmine toimub San Luis Potosi tehases Mehhikos ja see peaks jõudma esindustesse millalgi järgmisel aastal. BMW kahjuks ei andnud M2-le palju häid värvivalikuid, erinevalt M3-st ja M4-st, mida on üsna vähe. Brooklyn Grey on aga selle jaoks üks paremaid võimalusi. Halli jaoks muutub see tõesti üsna palju. Eredas valguses näeb see peaaegu valge välja, kuid ka tumedamas valguses peaaegu süsimust. See on üllatavalt mitmekülgne. Samuti näitab see hästi BMW M2 jooni, mis muudab selle parimaks.

2023 bmw m2 brooklyni hall g87 00 553x830
Foto autor instagram.com/msmedia.social | instagram.com/ivantarantsovphoto/

Mina isiklikult eelistaksin tavaliselt halli asemel huvitavat värvi, näiteks punast, sinist või kollast. Mul on hallidest, mustadest ja valgetest autodest kõrini. Kuid kõigist M2 värvivalikutest, mille ma valiksin, oleks see kas Zandvoort Blue või see Brooklyni hall. Mida sa arvad?

[Photo by instagram.com/msmedia.social | | www.msmedia.social |instagram.com/ivantarantsovphoto] @petrolheaddays / www.petrolheaddays.com

sarnased postitused

Leave a Reply