2023. aasta BMW M340i saab erivärvi: Gentian / Enzian Blue

1
2023. aasta BMW M340i saab erivärvi: Gentian / Enzian Blue

BMW Individual värvivärvide kataloog on nüüd muljetavaldavam kui kunagi varem. Aastate jooksul on BMW mitme mudeli värvipaletti laiendanud ja 3. seeria puhul on valikus sõna otseses mõttes saja välisvärvide vahel. Siiski ei lakka klientide valikud meid üllatamast. Võtke näiteks see 2023. aasta BMW M340i, mis on pärit Ühendkuningriigist ja millel on ainulaadne sinine varjund: Gentian Blue või mõnikord nimetatakse seda Enzian Blue (värvikood W37).

Värskendatud disain, täiustatud mootor

bmw m340i gentian blue 02 830x519
Foto autor instagram.com/priceywithspice | instagram.com/andrew.barker.bmw

Oleme BMW autodel näinud palju siniseid toone, kuid Gentian Blue on kindlasti see, mida te iga päev ei kohta. See asub kusagil Santorini Blue ja Voodoo Blue vahel ning toob BMW M340i sportlikele joontele elektrilise varjundi. Kui rääkida mudelist M Performance, siis sellel M340i Faceliftil on Shadow Line’i laiendatud valik koos aferentse tumedate aktsentidega. Sellel on ka võrkvõre, mustad summutitorud, toonitud aken ja pimendatud viimistlus.

Autol on 19-tollised valuveljed, kahe kodaraga 792 M kahevärvilised veljed, mis on ühendatud M sportpidurite ja punaste pidurisadulatega. Täiendava disaini agressiivsuse tagamiseks on sellel BMW M340i-l M Sport pakett. BMW M340i Facelift M Performance versioonil on standardvarustuses ka siniste aktsentidega kohanduvad LED-esituled. Tulede disaini lihtsustamiseks on uus 3. seeria kaotanud oma eraldiseisvad udutuled, kuna need on integreeritud põhituledesse.

bmw m340i gentian blue 07 664x830
Foto autor instagram.com/priceywithspice | instagram.com/andrew.barker.bmw

Uue võrkvõre ja esitulede all asendavad vanad väiksemad palju suuremad õhuvõtuavad. See on ilmselt suurim parendusvaldkond. Ka M Sport Package’i suured õhuvõtuavad on värvitud autoga samasse kerevärvi, võrreldes varasemaga mustaga. Järgmisena sai esikülg kuusnurkse õhuvõtuava, mida ääristasid õhkkardinad. Taga tagatuled on jäänud sisuliselt samaks, kuid põrkeraud sisaldab haledam hajuti ja suur läikiv must ala vertikaalsete helkuritega.

Foto autor instagram.com/priceywithspice | instagram.com/andrew.barker.bmw

Muidugi läbis mootor ka 2023. aastaks väikese revisjoni. BMW tööjõumootorit – B58 – uuendati. 2023. aasta BMW M340i-l on kerge hübriidtehnoloogia, mis annab ajutise 11 hobujõu tõuke. Kuue rida 3,0-liitrine seade toodab endiselt 374 hobujõudu ja 500 njuutonmeetrit (369 naeljalga) pöördemomenti. Mis puutub jõudlusesse, siis sedaan kiirendab 0–62 miili tunnis (100 km/h) 4,4 sekundiga.

[Photo by instagram.com/priceywithspice | | priceywithspice.com | instagram.com/andrew.barker.bmw]

sarnased postitused

Leave a Reply