2024 BMW X5 Facelift lekkis

1
2024 BMW X5 Facelift lekkis

Lekkenädal BMW maailmas jätkub täna uue episoodiga. 2024. aasta BMW X5 Facelift on väidetavalt Instagrami lekkinud. Postituse kohaselt on kahel pildil mõned BMW X5 LCI esi- ja tagaosa osad. Ja nagu arvata võis, on muudatused üsna minimaalsed.

Minimaalsed disainimuudatused

Hiljutiste BMW LCI-protseduuride puhul on see aga olnud samaväärne, nii et ei tohiks olla nii suur üllatus, et 2024. aasta BMW X5 Facelift näeb põhimõtteliselt välja samasugune kui auto, mida see asendab. Esituled näevad aga senisest saledamad, sportlikumad ja veidi moodsamad välja. Saame näha ka valgustatud iluvõret ja loomulikult pole see M-Spordi pakett.

Mis puutub tagatuledesse, siis neil on ka 3D-geomeetria koos uue sisemise graafikaga. Välisservas on ka kaks hokikepi elementi. Tundub, et tagumine põrkeraud ei ole siiski disainimuudatusi läbi teinud. Ja nagu arvata võis, säilitab neeruvõre sama kuju ja suuruse kui väljamineval mudelil.

Uued BMW X5 50e ja X5 M60i

2024. aasta BMW X5 on saadaval sDrive (tagavedu) ja xDrive (nelikvedu) konfiguratsioonides ning Ameerika Ühendriikides on kolm erinevat mootorivalikut. Standardnumbriks X5 jääb endiselt BMW X5 xDrive40i varustus, mis saab sama turboülelaaduriga B58 kuuesilindrilise reasmootori. Väljund suureneb mõõdetavalt – oodata sarnaseid näitajaid praeguse X7 xDrive40i 375 hobujõu ja 398 naela-jalga pöördemomendiga.

BMW X5 xDrive45e hübriidmudel saab olulise võimsuskasvu ja uue nime: BMW X5 xDrive50e. Ootame 480 hobujõulist kombineeritud võimsust kuuesilindrilise turbomootori ja elektrimootori vahel. Ootuspäraselt saab M Performance’i tippmudelist – BMW X5 M50i – 2024. aasta BMW X5 M60i, mis peegeldab X7-s tehtud muudatusi. Oodake, et S68 M mootor toodab sama 530 hobujõudu kui X7 M60i.

Sisekujundusest pole lekkinud pilte, kuid me juba teame, mida oodata. 2024. aasta BMW X5 jäljendab ülejäänud BMW mudelivalikut, saades iDrive 8 ja muljetavaldava kumera ekraani. Loodame näha samu Sensafini ja nahast valikuid, mõningate täiendustega.

Pole selge, kust need lekkinud pildid pärinevad, kuid meie panus läheb Brüsseli autonäitusele, kus BMW korraldas suletud ruumi üritust. Ametlik esitlemine toimub kuuldavasti 8. veebruaril, seega oleme esimestest ametlikest tehnilistest andmetest ja fotodest vaid päevade kaugusel.

sarnased postitused

Leave a Reply