3T Bikes saab BMW eksklusiivseks jalgrattatootjaks

0
3T Bikes saab BMW eksklusiivseks jalgrattatootjaks

Paar aastat tagasi tegi BMW koostööd Itaalia jalgrattatootjaga 3T Bikes, et teha koos mõned jalgrattad. Nüüd teevad need kaks kaubamärki taas koostööd, kuid seekord on 3T BMW eksklusiivne jalgrattatootja. Valikus on kuus erinevat jalgratast, millest osa on pedaaliga ja osa elektrimootori abiga. Seal on BMW Exploro Gravel, Exploro Road ja Exploro Urban. Kõigil neil kolmel jalgrattal on oma elektriversioon, kokku kuus uut jalgratast.

3T Exploro kruus

The BMW 3T Exploro Ultra Kruus (4999 dollarit) on kaubamärgi kõige mitmekülgsem jalgratas, millel on võimalus eemaldada võrdselt nii tee- kui ka mustusjälgi. Täielikult süsinikkiust raami ja juhtrauaga Exploro Gravel on kerge, vastupidav ja hõlpsasti kasutatav. Tänu SRAM Rival XPLR-ile on sellel 12 elektroonilist edasikäiku ja 8,5 kg (19 naela) kaal. Kaasa tulevad ka korralikule kruusasõdalasele mõeldud lihavad rehvid – Fulcrum Rapid Red 900, 650b.

3t exploro ultra killustik 00 830x553

3T Exploro Ultra Gravel Boost

The Exploro Ultra Gravel Boost (7999) on sisuliselt sama asi, mis Exploro Gravel, välja arvatud see, et sellel on natuke rohkem jõudu kui lihtsalt sõitja jalad. MAHLE väike elektrimootor toidab tagaratast ja rehvi, samas kui ülejäänud tehnilised andmed jäävad samaks. Mootor lisab siiski kaalu, kuna kogukaal hüppab 11,5 kg-ni (25 naela). Sellel on ka sama Sram Rival XPLR kassett ja Rody Alloy 650b rattapaar.

3t exploro ultra kruusavõimendus 00 830x553

3T Exploro Racemax Road

Selle asemel, et olla mõeldud mitmekülgseks, Avasta Racemax (5999 dollarit) on mõeldud kiiruseks. See on endiselt valmistatud süsinikkiust, kuid see on teistest mudelitest kergem ja kaalub 8 kg (18 naela). See on loodud sujuvaks ja mugavaks kiiruseks asfaldil ning väidetavalt saab see aeg-ajalt mustuserajal hakkama, kuid keskendub kiirusele. Taaskord pakub kasseti Sram – Rival XPLR. Jalgrattale saate lisada maantee- või kruusarehvide komplekti.

3T Exploro Racemax Road Boost

Nagu Exploro Gravel, Racemax Boost (8999 dollarit) on sama põhiratas, ainult MAHLE elektrimootoriga. See lisakaal tõstab selle kogukaalu kuni 11 kg (18 naela). Kaasas ka kruusavalmis veljed ja rehvid – 3T Discus 45 | 40 700 c.

3T Exploro Ultra Urban

The Exploro Ultra (4999 dollarit) on mõeldud rohkem lõdvestunud ja mugavaks reisimiseks. Seega on selle isteasend pisut püstisem ja rehvid on veidi ülemõõdulised. See on loodud rohkem stiili ja mugavuse kui miski muu jaoks. Ilma mootorita kaalub see 8,5 kg (19 naela). Tänu samale Sram Rival XPLR 10-44 kassetile saate siiski reisida üsna kiiresti.

3T Exploro Ultra Urban Boost

Elektrimootori lisamine Exploro Ultra (7999 dollarit) tõstab selle kogukaalu 11,5 kg (25 naela), kuid sellel pole suurt tähtsust, sest see ei ole seotud kiirusega ega jõudlusega. Selle asemel on see mugavus.

BMW-lt pole veel ametlikku kinnitust, kuid 3T Bikesi andmetel lõpetab BMW pärast 2023. aastat iseseisvalt jalgrataste valmistamise. Seetõttu hakkab 3T Bikes lähitulevikus ametlikult BMW rattaid ehitama. Vaata täielikku nimekirja siit: https://3tforbmw.bike
sarnased postitused

Leave a Reply