Arvustuse kohaselt tunneb BMW M3 Touring Audi RS4 20-aastasena

1
Arvustuse kohaselt tunneb BMW M3 Touring Audi RS4 20-aastasena

Nüüd, kui BMW M3 Touring on lõpuks käes, on tõesti ainult üks auto, millega see võitlema peab – Audi RS4 Avant. Enne M3 Touringi väljalaskmist oli RS4 Avant entusiastide, eriti lumises talvises kliimas elanud, kiire universaal. Kui autohuvilised mõtlesid kiiretele universaalidele, siis RS4 Avant tuli esimesena meelde. Nii et nüüd, kui M3 Touring on käes, kas see on piisavalt hea, et võita Audi armastatud Avanti? Vastavalt Kolvipeadmitte ainult ei ole M3 Touring parem, vaid annab Audi 20-aastasena tunda.

On loogiline, et BMW M3 Touring muudaks RS4 Avanti vanaks, kuna see on üsna palju uuem kui RS4. See M3 põlvkond on mitu aastat uuem kui RS4, toodab rohkem võimsust (võistluste/matkade spetsifikatsioonides) ja sellel on täiustatud salongitehnoloogia. Nii et võrdluseks tunneb RS4 ilmselt oma vanust.

bmw m3 touring m performance osad riviera sinine 04 830x553

Tähtis on aga see, et sõidu tunne on vastavalt enda sõnul parem PH. BMW M3 Competition xDrive on sensatsiooniline sportsedaan, millel on terav rool, loksumatu esiosa, plahvatuslik jõud ja vastupidav haare. Loomulikult tundub universaalversioon palju sama, hoolimata mõnest lisakilost tänu pikemale katusele ja suuremale pakiruumile. M3 Competition xDrive on juba niigi raske, nii et tühimassi kergel tõusul pole vahet.

Vastavalt Kolvipead, ainus tõeline konkurent, mille pärast BMW M3 Touring muretsema peab, on üks tema enda sugulastest ALPINA B3 Touring. B3 Touring pole tänu lisapöördemomendile mitte ainult sama kiire kui pärismaailmas M3 Touring, vaid see on ka seest mugavam ja luksuslikum. Kui traditsiooniline M-klient seda ei otsi, soovivad vagunikliendid tavaliselt rohkem igapäevast kasutusmugavust ja mugavust. Kindlasti on turul koht mõlemale autole, kuna üks on sportlikum ja teine ​​mugavam ning on tore, et kliendid saavad lõpuks valida.

[Source: Piston Heads]

sarnased postitused

Leave a Reply