BMW i8 videoülevaade – kas tasub 2022. aastal osta?

0
BMW i8 videoülevaade – kas tasub 2022. aastal osta?

BMW i8 on kerge pistikhübriid, keskmise mootoriga superauto, mida paljud on pidanud oma ajast ees olevaks. BMW tutvustas i8 esmakordselt visiooni kujul 2009. aastal, millele järgnes hiljem paar kontseptsiooniversiooni. Seejärel tuli 2014. aastal turule süsinikkiust valmistatud BMW i8 Coupe. See ei olnud kunagi oma hinnaklassi kiireim ega võimekaim auto, kuid see pakub superautole ainulaadset ja huvitavat pilti, pakkudes samal ajal vapustavat välimust ja pisut täiselektrilist sõiduulatust.

Hübriidsport või superauto?

bmw i8 individuaalne bmw welt 03 830x553

BMW i8 erineb ühestki teisest oma klassi autost ühel põhjusel: see pani aluse. See andis BMW jaoks märku paljudest esimestest saavutustest, kuid see oli ka üks esimesi seerias toodetud hübriidsuperautosid – isegi kui see ei pruugi paberil superautode jõudlust kiidelda. BMW i8 on hea 369 hobujõu ja 420 naela jala pöördemomendi jaoks, mis annab jõu kõigile neljale rattale. Kuid see on vähem oluline kui kus jõud tuleb sealt. Mis i8 puhul on keskmine. Keskmootor muudab auto loomulikult tasakaalustatumaks ja pakub traditsioonilisematest esimootoritest täiesti ainulaadset sõidudünaamikat.

Väga kütusesäästlik

BMW i8 Roadster I15 164 830x553

Ka tippkiirus oli piisav: BMW i8 suudab 0–60 miili tunnis kiirendada umbes 4,4 sekundiga. Huvitaval kombel oli BMW i8 ka esimene hübriid/EV, mis kasutas esiosas elektrimootori jaoks kahekäigulist käigukasti. Kuid BMW i8 hübriidiks muutmise eesmärk oli pakkuda lisaks superautode jõudlusele/stiilile muljetavaldavat kütusesäästlikkust. Kuigi i8 pole nii ökonoomne, kui BMW lootis, on see siiski ökonoomsem kui enamik superautosid, mis on võimelised tagastama 35 MPGe. Selle eesmise elektrimootori tõttu suudab BMW i8 uusim iteratsioon läbida kuni 22 miili puhta elektri jõul.

Suurepärased kääruksed

Kui väliskujundus on oma kääride uste ja klanitud vormidega hingemattev, siis sisekujundus on oma hinnasildi kohta nii pisut liiga vanilje kui ka veidi liiga odav. See on säästev interjöör, milles on palju ainulaadseid materjale, mis on ehitatud minimalistliku lähenemisega. Ja paljude teistelt odavamatelt BMWdelt imporditud osadega.

Kui rääkida dollarisummadest, siis BMW i8 MSRP-hind algas 143 400 dollarist. Kuid kahjuks BMW i8 tootmine lõpetati, nii et võite leida ainult kasutatud / kasutatud mudeleid. BMW i8 saab osta suurepäraste hindadega, kasutatud on umbes 60 000–70 000 dollarit. Nii et selles videos käsitleme BMW i8 disaini ja esitame küsimuse: kas peaksite ostma BMW i8 aastal 2022? Heidame pilgu peale ja ärge unustage tellida meie Youtube’i kanalit!

sarnased postitused

Leave a Reply