BMW M2 CS on Nürburgringil muljetavaldav

0
BMW M2 CS on Nürburgringil muljetavaldav

BMW hiljutised M-autod on umbes viimase kümnendi jooksul saanud pisut löögi ja puudust. Kuid mõned neist on olnud täiesti järgmise taseme tähelepanuväärsed ja üks neist autodest oli BMW M2 CS, auto, mis oli karbist välja võttes üsna täiuslik. M2 CS-i puhul on muljetavaldav see, et see polnud lihtsalt rajakoletis ega maanteeauto, vaid see oli mõlemaga tõeliselt suurepärane. Selles uues Misha Charoudini videos näete, kui hea on M2 CS Nürburgringil, kohe karbist välja võttes.

Me kõik teame, et sellised autod nagu M4 CSL muutuvad rajakoletisteks, kuid sageli võib nende koletistega teedel raske kaasa elada. Kuid M2 CS tõestab, et saab ka teie kooki süüa ja seda ka süüa.

bmw m2 cs ülevaade 02 830x467

Selles videos näete, et Charoudin on täiesti sellel, surudes M2 CS-i nii kõvasti, kui keegi reaalselt peaks ringrajal maanteeautot lükkama. Ta matab spidomeetri nõela näidiku paremale küljele ja hoiab seda seal, tõestades, kui hästi suudab M2 CS kiirust läbi Nürburgringi pikemate pühkimismasinate kanda. Sellel on tehasest nii palju mehaanilist haaret, et see suudab püsida neutraalsena ja tasakaalus isegi läbi mõne tõsiselt raske kurvi. Ainus muudatus, mis sellel omanikul oli, oli Michelin Cup 2 rehvide komplekt, mis on paremini haarduv kui tehasest pärit PS4S rehvid.

Kõige muljetavaldavam M2 CS puhul on aga see, et kui see rajalt maha võtta, on see tegelikult ikkagi suurepärane maanteeauto. Näiteks M4 CSL pole suurepärane maanteeauto. See on liiga jäik ja lööb üle konaruste liiga palju, rikkudes veojõu, ja see ei tundu kunagi väljakujunenud. Rajal on see suurepärane, kuid maanteel liiga agressiivne. M2 CS on aga maanteel uskumatu ja, nagu see video näitab, sama hea rajal. Seetõttu on see üks parimaid autosid, mida BMW kunagi teinud on.

sarnased postitused

Leave a Reply