BMW M3 CS jäätunud täisvalgega – parim M-auto värv?

1
BMW M3 CS jäätunud täisvalgega – parim M-auto värv?

Üks BMW M3 CS-i ostmise eeliseid võimsama ja kallima M4 CSL-i ees on selle värvivalikud. M4 CSL oli üsna piiratud, vaid kolme värvivalikuga: Black Sapphire Metallic, Brooklyn Grey ja Alpine White. Kuid M3 CS-l pole mitte ainult veel üks võimalus, vaid see saab ka huvitavamaid valikuid. Kuigi sellel on endiselt must ja hall, võite hankida ka Signal Green ja Frozen Solid White. Viimast on selles uues fotogaleriis näha ja see võib olla selle parim värv.

Valges BMW M-auto hankimine on üsna kujutlusvõimetu, kuid BMW külmunud valgetes on midagi lahedat. Nende sügavus muudab auto huvitavamaks kui tavaline valge värv. See ei ole päris nii ilus kui mõned Lexuse luksuslikud valged, kuid Frozen Solid White on sportlik, mistõttu sobib see üllatavalt hästi M3 CS-iga.

bmw m3 cs frozen solid valge 09 830x553
Foto autor instagram.com/liberiumphotography BMW M jaoks

Samuti on see väga hästi kontrastiks mustade ja süsinikkiust aktsentidega. Kapuutsil olevad kaks musta triipu tõesti hüppavad ja CSL-stiilis punaste aktsentide puudumine nendel triipudel muudab valge töö paremaks. M4 CSL-i valge on punaste lisaaktsentide tõttu pisut liiga kontrastne, kuid M3 CS on ilma nendeta parem. Süsinikkiud ka hüppab, muutes selle veelgi silmapaistvamaks. Mustal autol lähevad süsinikaktsentid visuaalselt pimedusmerre kaduma, nii et valge värviga on tore neid rohkem esile tõsta.

bmw m3 cs frozen solid valge 00 830x553
Foto autor instagram.com/liberiumphotography BMW M jaoks

Sellel konkreetsel autol on ka kuldsed veljed ja ma jään alatiseks kuldvelgede pooldajaks. Need näevad enamiku värvide puhul imelikud välja, kuid aitavad tõesti valgele autole põnevust lisada. BMW M3 CS-il näevad need täiesti vinged välja, eriti kuna need on sisuliselt samad rattad, mis M4 CSL-il, ainult erinevat värvi, nii et nad näevad erilised välja.

Kuigi ma ei saa kunagi endale M3 CS-i lubada, võib mul olla kuldsete velgedega Frozen White auto, kui ma nii õnnelikuks lähen. See või Signal Green mustade ratastega.

[Photos by instagram.com/liberiumphotography for BMW M | behance.net/liberiumphotography | liberiumphotography.com]

sarnased postitused

Leave a Reply