BMW X2 M35i katsetamisel polaarjoonel

0
BMW X2 M35i katsetamisel polaarjoonel

Ma võin tunnistada, kui eksin ja eksisin BMW X2 puhul. Kui ma sellega esimest korda sõitsin, ei kujutanud ma ette klienti, kes sellist asja tahaks. See oli koledam kui X1, palju vähem praktiline ja kallim, samas ei olnud see tegelikult lõbusam sõita. Siiski selgub, et stiil on inimeste jaoks palju olulisem, kui ma olin aru saanud, ja X2 müüs BMW jaoks piisavalt hästi, et anda sellele teine ​​põlvkond. Uut autot märgati hiljuti polaarjoonel kamuflaažikatseid tegemas ja see tundub huvitav. (Meile ei kuulu spioonifotod, kuid neid saab näha siin)

Esimese põlvkonna BMW X2 nägi välja nagu luukpära, mida mesilased nõelasid valedest kohtadest. See nägi välja kummaline ja tormiline, tagurpidi iluvõre ja kummaliste proportsioonidega. See uus auto näeb aga oluliselt erinev välja. Ma ei saa öelda, et see välja näeb paremkuid see ei näe kindlasti halvem välja.

2024 bmw x2 m35i 05 830x553
Foto autor: www.instagram.com/joelre98

Nendel uutel fotodel on näha, et uuel BMW X2-l on palju erinev üldprofiil, mis sarnaneb BMW X4-ga. Tegelikult saaks juba ainuüksi neid spioonifotosid vaadates andeks, kui arvate, et tegemist on järgmise põlvkonna X4-ga. X4 pole ise just iluduskuninganna, kuid see näeb välja parem kui veider X2. Seega oli X2 X4 sarnasemaks muutmine BMW hea samm.

Tundub, et sellel on ka päris tavalised BMW iluvõred. Need ei ole üldiselt suured, normaalse kujuga ja esituledega ühendatud. Nii et nad näevad head välja, palju paremad kui selliste autode nagu 4. seeria Gran Coupe iluvõred.

Teame, et see auto on X2 M35i versioon, millest saab sellise auto teine ​​põlvkond. Kahtlemata on mootoril piisavalt jõudu, et muuta see sportlikuks ja lõbusaks, kuid selle šassii on ainus küsimärk. Viimati, kui X2 M35i-ga sõitsin, olin autokrossirajal ja avastasin, et see on piiril üsna halb. See ei heidutanud liiga palju, tundus liiga pikk ja lohakas ning lõpuks rikkus see minu usalduse auto vastu. Seega tuleb loota, et BMW lahendab BMW X2 käsitsemisprobleemid ja suudab süstida samasugust nalja nagu teistesse linnamaasturitesse.

[Source: Car Scoops]

sarnased postitused

Leave a Reply