BMW X6 M LCI märgati Nürburgringil uue tagumise kaitserauaga

1
BMW X6 M LCI märgati Nürburgringil uue tagumise kaitserauaga

BMW oli üks esimesi kaubamärke, kes võttis omaks idee suurest, kohmakast ja jõudlusmaasturist originaalmudelitega X5 M ja X6 M. Sellest ajast alates on retsept olnud sama: koletis kahe turboga V8, automaatkäigukast, nelikratas sõita. See on valem, mida kasutavad kõik jõudlusmaasturite tootjad, kuid see on ka suremas. Nendel uutel spioonifotodel näha olev BMW X6 M facelift on üks viimaseid omataolisi.

Pärast selle põlvkonna BMW X6 M-i ei tule enam teist bensiinimootoriga versiooni. Selle asemel kavatseb BMW oma järgmise põlvkonna suure jõudlusega linnamaasturite jaoks üle minna täielikult elektrilistele jõuallikatele. See algab järgmise põlvkonna X3 M-ga, millele järgneb X5/X6 M. Nii et kui teile meeldivad teie suurte ja tormavate V8-dega linnamaasturid, siis hankige see, kuni saate.

Kui X6 M LCI esitleb, sisaldab see sama S68 mootorit, mis on mudelites XM, X7 M60i ja 760i, välja arvatud see, et selle võimsus on üle 600 hobujõu. XM-is annab see elektrimootoriga kombineerituna 650 hobujõudu, kuid X6 M-lt ei oota nii palju võimsust. Selle asemel võite oodata umbes 620 hobujõudu ilma tõelise elektrilise abita. S68 on eraldiseisev 48-voldine kerge hübriid, kuid see ei lisa mingit sisulist võimsust. Küll aga saab see olema oluliselt võimsam kui eelmainitud X7 ja 7. seeria.

Visuaalsete muutuste osas ei tule neid palju. Need spioonifotod näitavad uut tagumist põrkerauda, ​​kuid väljaspool seda ei oota midagi muud, vähemalt väliselt. Sees tehti mõned tähelepanuväärsed muudatused, näiteks üleminek iDrive 8-le ja sellega kaasnev kahe ekraaniga ümbritsev paneel. See tähendab, et see saab ka BMW uued digitaalsed näidikud, mida on konkurentidega võrreldes täiustatud, kuid mõnes valdkonnas siiski puudu. Samuti peaks see saama BMW uue väikese lülituslüliti käiguvaheti, mis on linnamaasturis kena, kuna vabastab keskkonsooli ruumi.

BMW X6 M fännid võivad olla kurvad V8 suremise üle, kuid elektriline versioon on tõenäoliselt parem. X6 M-i V8 ise ei olnud kunagi põhjus, miks auto meeldiks. Selle asemel tõi see maniakaalse jõudluse ja elektrimootorid toovad veelgi rohkem jõudlust. Nii et kui aeg käes, ei tohiks me liiga kurvad olla. See aga ei tähenda, et me ei armastaks suuri, rumalaid V8-mootoriga autosid, kuni me veel saame.

[Source: Wilco Blok]

sarnased postitused

Leave a Reply