Fotode võrdlus: BMW M3 CS vs BMW M4 CSL

1
Fotode võrdlus: BMW M3 CS vs BMW M4 CSL

Nüüd, kui BMW M3 CS on siin, võrreldakse seda loomulikult M4 CSL-iga. Kuna mõlemad autod on M3/M4 kergemad versioonid ja jagavad sarnaseid nimesid, lähevad nad koos BMW ajalooraamatutesse. Kuid nii sarnased kui nad on mitmes mõttes, on nad ka väga erinevad. Nii et vaatame, kuidas neid omavahel võrrelda.

Ees ees

Mõlemad autod on äärmiselt sarnase näoga. See pole tõesti üllatav, kuna ka nende standardversioonid näevad välja sarnased. Neil mõlemal on sama raamita iluvõre, külgmiste Y-kujuliste võredetailidega, sama agressiivse õhuvõtuava ja sama süsinikkiust esihuul. Esituled on samad, mis iga M3 ja M4, mitte ainult CSL.

Ainus tegelik erinevus on aga kapoti triipudega. M4 CSL-i kapoti kaks riba on mustad punaste aktsentidega, samas kui täpselt samad triibud M3 CS-il on lihtsalt mustad, ilma punaste aktsentideta. Neetimisvärk, ma tean.

Küljelt

OK, nii et see on omamoodi jama, sest üks on sedaan (M3 CS) ja teine ​​on kupee (M4 CSL). Peale nende uste arvu on nad siiski profiililt väga sarnased autod. Neil on samad rattad (kuigi M3 CS-l võivad need olla pronksist), samad küljeseelikud, samad küljepeeglid ja isegi sama Air Breatheri esitiiba tuulutusava. See on nagu BMW just kopeeris ja kleepis M4 CSL-i disainijuhised M3 CS-ile.

Välja Tagasi

Siin erinevad need kaks autot kõige rohkem. Alustuseks on neil drastiliselt erinevad tagatuled, kuid see on tingitud sellest, et 3. ja 4. seerial on erinevad laternad. Neil on ka väga erinevad tagaspoilerid. M3 CS’ on vaid väike süsinikkiust huulespoiler, mis kleebiti veoki kaanele, samas kui M4 CSL-i spoiler on veokisse sisseehitatud integreeritud ducktail, a la E46 M3 CSL. Ilmselgelt on M4 CSL-i spoiler huvitavam ja kallim välimus kui M3 CS-i väike liimitud plastitükk.

Sees

BMW tõesti kopeerib ja kleepis siia. Peale selle, et tagaistmed on ilmselgelt erinevad, kuna M3 CS on tagumise istmega sedaan ja M4 CSL on kupee, millel on tagaistme kustutamine, on need kaks autot seest praktiliselt identsed. Mõlemal on ainsaks valikuks must ja punane värvilahendus, mõlemal on Alcantara roolid ja mõlemal on süsinikkiust sportkopad. M4 CSL-i saab varustada käsitsi reguleeritavate võidusõidukopadega ja M3 CS-i mitte. Ja M3 CS-i istmetel on rohkem aktsente, kuid need on enamasti samad. Isegi keskmine käetugi või selle puudumine on sama.

See ei tohiks siiski olla üllatus. Nendel kahel autol on sarnased nimed, sarnased eesmärgid ja sarnased jõudlused, seega on mõistlik, et nad näevad ka sarnased välja. Kuid naha all ei saaks need olla erinevad. M4 CSL on palju karmim, rohkem eemaldatud, kergem ja toorem. Kuigi M3 CS on pisut raskem, on mugavam ja praktilisem ning kaasas on nelikvedu. Nii lähedased kui nende kujundused on, on väga konkreetsed põhjused, miks osta üks teise asemel.

sarnased postitused

Leave a Reply