GPS-i valikud, kui teie sõidukil seda pole

1
GPS-i valikud, kui teie sõidukil seda pole

Autohuvilistel on tohutult palju käepäraseid seadmeid ja seadmeid, mis muudavad nende sõidu mugavamaks ja vaevatumaks. Kõige tähelepanuväärsem näide siin on GPS, millest on saanud tänapäevase auto oluline komponent.

Samas on juhtumeid, kui äsja ostetud autost GPS-seadet ei leia või GPS-seade võib olla katki. Olukorrad võivad olla erinevad, kuid kujutage ette, et viibite kummalistel või üksildastel teedel ilma navigatsioonita. Koju jõudmine võib olla keeruline, eks?

Et meie lugejad ja kliendid oleksid teadlikud ja valmis, oleme AutoBidMaster on kogunud mõned GPS-i valikud, mis võivad aidata, kui teie autol pole ühtegi sisseehitatud seadet. Jätkake lugemist, et rohkem teada saada!

Apple CarPlay

Kõige levinum sisseehitatud auto GPS-i asemel kasutatav seade on nutitelefon. Olenevalt operatsioonisüsteemist on sellel tohutul hulgal funktsioone ja rakendusi, mis võivad navigeerimisel hästi toimida. Näiteks vaatame üle Apple CarPlay süsteem, mida esitleti esmakordselt avalikkusele 2014. aastal Genfi rahvusvahelisel autonäitusel.

See tarkvara võimaldab teil ühendada iPhone’i multimeediumiga kohandatud autoga Siri või muu teenuse integreerimiseks. Funktsiooni kasutamiseks peab teil olema vähemalt viies iPhone’i versioon iOS 7.1-ga. või uuem. CarPlay tarkvaraga saad edastada erinevaid nutitelefoni rakendusi otse auto ekraanidele. See võib olla navigeerimine, muusika, e-kirjad ja palju muud, mis kuvatakse teie auto ekraanil.

Ühendus on väga lihtne ega nõua lisateadmisi ega -oskusi. Kõik, mida pead tegema, on avada soovitud rakendus, sealhulgas GPS, ja see integreeritakse auto multimeediumisse. Teabe- ja meelelahutussüsteemi saab ühendada Lightning-pistiku abil iPhone’i aku laadimiseks. Mõnel uuel autol on rohkem funktsionaalsust, seega on võimalik linkida ka muul viisil, näiteks Bluetoothi ​​abil. Kõige mugavam on aga ühendada kaabli abil. Telefoni laetakse samal ajal, et aku olulisel ja ootamatul hetkel tühjaks ei saaks.

Sõidukiomanik saab häälega uut integreeritud süsteemi kasutama hakata ja autot juhtida samal ajal. Tänu sellele võib Apple CarPlay’d pidada mitte ainult mugavaks, vaid ka täiesti käed-vabaks ja turvaliseks.

Android Auto

Android Auto

Selles jaotises vaatame üle ülalnimetatud, kuid Androidi kasutajatele sobiva tarkvara võrdluse. Selle abiga saate nutitelefoni põhifunktsioonid vaevata oma auto multimeediumisüsteemi edastada. See muudab telefoni kasutamise sõidu ajal lihtsamaks ja turvalisemaks. Lisaks on teil kiire juurdepääs rakendustele ja funktsioonidele, nagu GPS või Google Maps, muusika, telefonikõned ja SMS-id.

Kõik, mida teie Android vajab, peab olema operatsioonisüsteemi versioon 6.0 või uuem. Programm toetab nii sensoripõhiseid auto multimeediumiseadmeid kui ka neid, millel on nupukontroller. Tarkvara on hallatav ka häälkäsklustega, mis vähendab juhi tähelepanu hajumist teel.

Põhimõte on selles, et süsteem on disainitud nii, et seda oleks lihtsam ja mugavam autos kasutada kui lihtsalt hoidikute või alustega nutitelefoni kasutamine. Puuduvate nuppude kasutamisest tulenevate ebamugavuste minimeerimiseks on Google võimaldanud enamikku Android Auto funktsioone juhtida hääljuhtimise kaudu, mis jällegi mõjutab sõiduohutust.

Rakendus on tasuta ja selle saab alla laadida Google Play poest. Samal ajal, Android Auto on rakendus, mis nõuab andmete, sh mobiiliühenduse kasutamist ning süsteemi kvaliteet võib sõltuda side kvaliteedist ja internetiühenduse kiirusest.

Android Auto pole kõigis autodes saadaval, samuti pole saadaval Apple CarPlay. Tehnoloogia areneb aga pidevalt ja täieneb. Huvitaval kombel on regulaarsed värskendused üks peamisi Android Auto tarkvara kasutamise eeliseid. Kui me räägime navigeerimisest, siis on teil juurdepääs kõikidele uusimatele funktsioonidele ja uutele andmebaasidele, mis võimaldavad teil saada täpsemaid kaarte ja asukoha üksikasju.

Garmini seadmed

Garmini seadmed

Neid peetakse navigeerimiseks ja sportimiseks kõige täpsemateks vidinateks. Alates 1989. aastast on tootja pakkunud ainult kvaliteetseid tooteid erinevate vajaduste ja ülesannete, sealhulgas autojuhtimise jaoks.

Nutikell on seade, mida juhid sageli GPS-i või kaartidega ei seo. Kuid Garminil on selles küsimuses oma arvamus ja ta pakub universaalseid kellasid, mida saate maanteel kasutada. Näitena tahaksime tuua välja Garmin Marq Driveri, millel pole mitte ainult Multi-GNSS-süsteem, vaid isegi kaardid, mida saate hõlpsasti vidinasse alla laadida ja salvestada. Selline nutikell suudab arvutada asukohta, kiirust ja aega, võttes vastu satelliidisignaale, mida edastavad mõned navigatsioonisatelliitide süsteemid, sealhulgas GPS, Galileo, Beidou jne. Selliste navigeerimisfunktsioonidega on veel mõned vidinate konfiguratsioonid. Näiteks Forerunner 955 ja 255 versioonid, samuti mõned Sapphire’i vidinad.

Kui räägime mobiilsetest navigaatoritest, mida saate oma autole osta, pidage konkreetsete ülesannete jaoks sobivaks järgmisi seadmevalikuid:

  • Garmin Nuvi seeria on teie valik, kui otsite praktilist ja lihtsat GPS-i, mis ei maksa teile käsi ega jalga. Sellise seadmega ei pea te nutitelefonis navigeerimist kasutama ja sõltuma mobiiliühendusest.
  • Garmini nüviCami seadmed sobivad neile, kes soovivad omada ühes suurepärase funktsionaalsusega vidinat nii videosalvestit kui ka GPS-i.
  • Garmin dezl lahendus on parim neile, kes tegelevad rahvusvahelise veoautologistikaga ja pakuvad oma kaubaveoteenuseid. Seadmel on tohutul hulgal veokijuhtidele käepäraseid detaile.

Millal Garmini vidina valimine, tehke koostööd ainult volitatud jaemüüjate või tootja endaga. See tagab teile litsentsitud ja usaldusväärse toote, mis vastab teie nõuetele ja teenib teid hästi.

Kokkuvõtteks

Kui sul pole sisseehitatud auto GPS-i, on selle asemel lihtsad ja töökindlad lahendused. Näiteks saate kasutada nutitelefoni ja ühendada selle auto multimeediumisüsteemiga. Samuti on võimalik kasutada nutikella või mobiilset GPS-i. Peamine punkt on ohutuse tagamine teel olles.

Meie kl AutoBidMaster Meil on hea meel pakkuda teile kasulikke autoteavet, mis võivad teid teel aidata. Meie missioon on aidata teisi autohuvilisi. Meiega liitumiseks kutsume teid Registreeri Laadige meie oksjoniplatvormil üles oma riikliku isikutunnistuse või passi koopia, pange tagatisraha ja alustage pakkumist. Võtke meiega igal ajal võrgus ühendust või helistage meile: +1 (503) 298-4300 (4.00–16.00 PST, tööpäeviti).

sarnased postitused

Leave a Reply