Kas soovite oma auto gaasimajandust parandada? Siin on mõned põhilised näpunäited

1
Kas soovite oma auto gaasimajandust parandada?  Siin on mõned põhilised näpunäited

Süüdistades selles fossiilsete ressursside üha suurenevat tarbimist või lakkamatut turbulentsi ülemaailmses naftatööstuses – fakt jääb samaks, et gaasihinnad tõusevad murettekitava kiirusega, mis teeb muret kõigile, eriti neile, kes omavad autot. Kuigi võite alati loota meie veebilehel päästeautode oksjonid Et osta oma lemmikauto taskukohase hinnaga, on oluline ka teada, mida saate teha, et hoida selle jooksvad kulud minimaalsed. Lugege edasi, nagu selles artiklis, esitame mõned sellised näpunäited teie auto läbisõidu suurendamiseks.

Kontrollige regulaarselt rehvi õhurõhku

Iga rehv on loodud pakkuma optimaalset jõudlust, mis tähendab ka optimaalset läbisõitu, teatud rõhupunktis. Rehvide ülepumpamine ei põhjusta mitte ainult konarlikumat sõitu, vaid võib põhjustada ka rehvi lõhkemise. Alapumbatud rehvid seevastu tekitavad teega rohkem hõõrdumist, vähendades seeläbi auto läbisõitu. Seetõttu on oluline rehvirõhku regulaarselt kontrollida ja vajadusel reguleerida.

Säilitage ettenähtud pöördeid

Mootori ülepööramine on üks levinumaid sõiduvigu. See mitte ainult ei põhjusta liigset pinget mootorile ja sellega seotud komponentidele, vaid vähendab ka läbisõitu. Sellegipoolest määrab iga tootja ette optimaalse pöörete vahemiku, mille piires mootor tagab maksimaalse efektiivsuse. Kui läbisõidumõõdikul pole vahemikku märgitud, võite kontrollida auto kasutusjuhendit, et leida ettenähtud pöörete vahemik ja proovida sõidukit selle piires juhtida.

Tagada perioodiline hooldus

Ideaalne periood, mille järel sõidukit hooldada, sõltub erinevatest teguritest, nagu selle tüüp, töötingimused ja sõiduharjumused. Üldjuhul tuleks tarbeautosid hooldada vähemalt kord iga 12 kuu või 6–7 tuhande miili järel, olenevalt sellest, kumb saabub varem. Sõltuvalt teenuse ulatusest, mis võib olla suur või väike, võib see hõlmata selliseid asju nagu õhu- ja õlifiltrite vahetamine, piduri- ja käigukastiõli lisamine, mootoriõli vahetus ja palju muud.

Viimane Sõna

Auto ostmine on üks asi, kuid selle ohutu ja korras hoidmine teel ei pea muutuma rahaliseks koormaks. See on põhjus, miks on alati oluline kaaluda iga sõiduki, mida kavatsete osta, pikaajalist maksumust. Kui otsite endiselt oma lemmikautot soodsalt, olete jõudnud õigesse kohta. Asudes USA juhtivate päästeautode oksjoniplatvormide hulka, anname teile juurdepääsu suurim autooksjoni inventar maal, kus hinnad on nii madalad, et jätavad teid meeldivalt üllatunud. Registreeru juba täna pakkumise alustamiseks. Kui teil on küsimusi, helistage lihtsalt: +1 (503) 298-4300 E–R 6.00–16.00 (GMT-8:00) või e-kiri: [email protected].

Palun jälgi ja pane meile meeldima:

sarnased postitused

Leave a Reply