Kas suur turbo muudab BMW 520d Touringi põnevaks?

2
Kas suur turbo muudab BMW 520d Touringi põnevaks?

Keegi ei osta BMW 520d Touringut põnevuse pärast. Nad ostavad selle, kuna see on tõhus ja taskukohane. See on odavaim 5. seeria Touring, mida saate osta, ja see on ka odavaim pumbaga, olles samal ajal sama mugav ja mõnus sõita kui iga teise 5-seeriaga. Mis saab aga siis, kui olete 520d omanik ja te lihtsalt ei suuda vabaneda tundest, et jääte ilma kiiremate 5-seeria omanike rõõmust? Kas 520d saab muuta lõbusamaks ilma selle tõhusa ja taskukohase olemuse osas liigseid järeleandmisi tegemata? Selles uues AutoTopNL-i videos näeme, mida suur turbo ja meloodia 520d-ga teha saavad ja kas see muudab selle ka tegelikult põnevamaks.

BMW 520d Touring kasutab 2,0-liitrist neljasilindrilist diiselmootorit 187 hobujõu ja 400 Nm (295 naela jala) pöördemomendiks. Kaheksakäigulise automaatkäigukasti ja xDrive nelikveoga sidudes saavutab see 0–60 miili tunnis veidi vähem kui kaheksa sekundiga. See ei ole väga kiire, kuid piisavalt kiire, et mitte tunda end kohutavalt, arvestades selle kütusesäästu. Suure turbo, mootori häälestuse ja sirge toruga väljalasketoru laksutamine võib aga palju muuta. Pärast kõiki uuendusi annab väikese diiselmootoriga neljapoti võimsuseks 276 hobujõudu, kuigi videos pöördemomenti ei mainitud, ja see suutis 0–60 miili tunnis kiirendada 6,63 sekundiga. See on umbes poolteist sekundit laoajast vähem. See ei pruugi tunduda suure erinevusena, kuid nii see on.

2020 bmw 520d touring proovisõit 77 830x553

See kõlab ka palju paremini. Mitte, et see isegi uuendustega midagi erilist kõlaks (neljasilindrilise turbodiisliga saab teha ainult nii palju), kuid see on tohutu uuendus. Tegelikult tundub, et sellel on praegu jõudu, isegi kui see on endiselt vaikne. Sellegipoolest on sellel pöörete ajal mõnus mürin.

Tõsi, kui soovite võimsust ja jõudlust, peaksite tõenäoliselt hankima võimsama ja suurema mootorimudeli. Kui aga teil on juba 520d Touring – mida teevad paljud Ühendkuningriigi ja EL-i kliendid – ja otsite oma mootorist veidi vürtsikamat, tõestab see video, et meloodia võib oluliselt muuta. Video ei ütle, milline turbo, häälestus või heitgaas on 5. seerial, kuid tõenäoliselt on turul üsna palju erinevaid kombinatsioone, mis võivad muuta teie 5eri millekski sarnaseks. Head häälestamist, diislifännid, teil on veel lootust.

sarnased postitused

Leave a Reply