KITH esitleb BMW i4 M50 mudelivalikut eepilise maanteesõidu kaudu

0
KITH esitleb BMW i4 M50 mudelivalikut eepilise maanteesõidu kaudu

BMW ja KITHi koostöö on tugevam kui kunagi varem ning on nüüdseks laienenud ka elektrisõidukitele. See järgneb M4 Competition x KITH eriväljaandele ja M3 E30 täielikule taastamisele, mis kuulub Ronnie Fiegile, Ameerika jaemüügi moebrändi omanikule ja innukale BMW entusiastile. Värskenduseks oli BMW M4 Competition X KITH kohe edukas, kuna tootmisse kavandatud 150 autot müüdi mõne minutiga. Kui palju sõidukeid seekord toodetakse, pole selge.

Me teame, et Ronnie Fieg on Baieri kaubamärgi suur fänn, kuna tal on garaaž täis klassikalisi BMW-sid. Tähtsündmuste hulka kuuluvad E30 M3 Evo ja 850CSi ning kaasaegsed mudelid, nagu V12-mootoriga M760Li. Tal on ka kaks E24 M6 ja E30 M3 kabriolett, kuid ta tahaks lisada M1, E28 M5 ja E36 M3.

Uus projekt kaotab sisepõlemismootorid, kuna see põhineb mudelil i4 M50. See ei ole teie tüüpiline toote lansseerimine, kuna KITH korraldas pikema reisi läbi mitme riigi 16 lähedase sõbra ja pereliikmega, sealhulgas Super Bowli võitja, Viktor Cruz. Neil oli võimalus sõita esimese M Performance elektriautoga, millel oli valge kere, mida kaunistas eritellimusel valmistatud KITH monogrammmuster. Alguspunktiks oli BMW Classic, et näha Baierimaa suurimaid hitte, enne kui suunduti BMW Welti, et võtta vastu vähemalt kaheksa autot.

kith bmw i4 m50 79 553x830

Seejärel asus grupp teele, sõites Münchenist läbi Šveitsi Prantsusmaale. Üks auto erineb kõigist teistest, kuna sidumine hõlmas ka Ronnie Fiegi ostetud 1602 täielikku taastamist. Sarnaselt sellele, nagu BMW ehitas 1972. aasta olümpiamängudeks paar elektrimootoriga prototüüpi, mis olid abiautodeks, lasi KITHi asutaja oma sõiduki muuta elektriajamiks. Vähe sellest, see viimistleti rohelise tooniga, mida enam kunagi ei kasutata.

kith bmw i4 m50 109 553x830

Ühekordse 1602 Elektro Vitaly Greeni ja i4 M50 sõidukipargi nägemine on nagu sild läbi aja, alates algsest EV-st kuni uusimate nullheitevabadeni. Mineviku ja oleviku vahelise seose tugevdamiseks värviti elektriline Gran Coupe, mis sobiks tema esivanemaga. Kuna 2022. aasta tähistab aastat, mil BMW tähistab M 50. aastapäeva, said kaheksa valget autot kolme kuulsat värvi tähistava juubeliringi.

Reis ei puudutanud ainult autosid, kuna see oli ka turundusvõimalus, et tutvuda uute KITHi toodetega, sealhulgas nahkkotiga, rohelise ülikooli jope ja töösärgiga. Kogu kollektsioon avalikustatakse homme eksklusiivsel üritusel KITH Pariisi poes.

[Photos: KITH]

sarnased postitused

Leave a Reply