Kõlarid, subsiidid, 10DSP võimendi ja häälestus

0
Kõlarid, subsiidid, 10DSP võimendi ja häälestus

3. samm – uuendage HK võimendit Match UP DSP-ga:

Lisasin Match UP 10DSP võimendi. See läheb natuke segadusse, sest vajate rohkem kui võimendit. Teil on vaja võimendit, täiendavat MEC-kaarti, kuna vajame oma süsteemi jaoks ühte täiendavat sisendkanalit, ja BMW spetsiifilist juhtmestikku, et see HK võimendi ja RAM-i moodulisse ühendada. Selle ma tellisin:

Match UP 10 DSP: https://www.audiotec-fischer.de/en/m…fiers/up-10dsp
Sobitage PP-BMW 1.9RAM-HK: https://www.audiotec-fischer.de/en/m…-bmw-1-9ram-hk
Sobitage MEC analoogsisendiga UP 10DSP: https://www.audiotec-fischer.de/en/m…/mec-analog-in

MEC-kaardi paigaldamine AMP-sse on üsna lihtne, eemaldage küljelt 3 kruvi ja seejärel saate eemaldada külgpaneeli ja libistada võimendi alumise paneeli välja, seejärel lükata MEC-kaardi sisse, libistada alumine osa tagasi ja paigaldada uus. MEC-iga kaasas olnud külgplaat samade 3 kruviga. ÄRGE vahetage MEC-kaardi džempreid, sellel on hoiatustega juhistes mõni sõnasõna peal, kuid vaikesätted on need, mida me vajame, nii et ärge muutke midagi.

Juhtmestik on väga lihtne, võimendi pistikud sobivad ainult ühte kohta, nii et piisavalt lihtne. Peamine HK Amp pistik ja RAM-mooduli pistik on märgistatud, et saaksite aru, mis on mis. Pildil on see, mida näete, HK Amp, kuid võimendi taha on laotud veel 2 asja…. RAM-moodul on virna tagaosas… seda on piltidelt raske näha. Mõlemad pistikud on vasakul küljel, nii et neid on lihtne juurde pääseda. Juurdepääsupaneel tundub väike, kuid see on tõesti kõik, mida vajate.

Toitejuhtmeid võimendiga kaasas ei ole, seega vajate neid. Ostsin selle komplekti allpool, kuigi vajasin ainult toite- ja maandusjuhtmeid. Ma tegelikult tellisin 4 Gauge komplekti, kuid 4 gabariidiga ei sobi tegelikult võimendi sisenditega, seega soovitaksin 8 mõõturi komplekti. Aku on taga põranda all, toitejuhe ei haaku otse aku külge, vaid läheb aku kõrval oleva väikese punase kasti külge. Seal on palju youtube’i videoid, mis näitavad, kuidas neid ühendada…. Lihtne. Selle komplektiga on kaasas 50-amprine sulavkaitse, mida amprite käsiraamatus on vaja.
https://www.amazon.com/SCOSCHE-ICAK8…47&sr=8-3&th=1

Nii et see oli kõige installimine, järgmine on Match Amp integreeritud DSP seadistamine ja häälestamine. See ei ole raske protsess, kuid õppida on palju. Ma ei teadnud midagi ja pärast mõnepäevast uurimistööd, kui ma võimendit ootasin, tundsin end piisavalt mugavalt, et seda ise teha. See häälestamine hõlmab võimendi sisendite ja väljundite seadistamist, ristumispunktide määramist, kõlarite viivituste määramist ja iga väljundi helikõverate häälestamist ja mõnda muud.

Algseadistuse saate alla laadida allolevalt lingilt, et installida lähtepunktiks, kuid see seab põhimõtteliselt ainult sisendid ja väljundid, mis on tore, kuid see on alles alguspunkt.
https://www.audiotec-fischer.de/en/m…ase/soundIndex

Ma ei käivitaks seda võimendit ilma seda häälestamata, nii et kas häälestage ise või leiate koha, kus DSP häälestatakse ja nad saavad seda teie eest teha. Enne häälestamist olid mul tipud ja orud kõikjal, nii et ilma häälestamiseta on see kindlasti valjem, kuid see ei kõla ilmselt väga hästi.

Seal on palju häid dokumente ja youtube’i videoid dsp häälestamise kohta ning pole õiget või valet teed, kuid siin on see, mida ma kasutasin. Windowsi sülearvuti, milles töötab Audiotec Fischeri DSP PC-Tool võimendi/DSP häälestamiseks, iPad Air, milles töötab AudioContol MobileTools App, mis on ühendatud minidsp UMIK-1 mikrofoniga, et lugeda roosast mürast tekkivat heli, ja ma mängisin roosat müra minu iphone üle carplay. Kasutasin mõnda roosat mürafaili, kuid kasutasin peamiselt seda 20-minutilist.
https://www.kicker.com/test-tones

Ma ei ole häälestamise ekspert, kuid võin vastata kõikidele teie küsimustele. Pean veel häälestamise lõpetama, nii et proovin selle tegemisel protsessist pilte teha ja need siia lõime lisada. Seni aga on Matchi ja stock HK võimendi vahe öö ja päev. Minu piiratud testimisaja jooksul muutub see äärmiselt valjuks ja üldine helikvaliteet on väga hea. Subsid on endiselt väga valjud, kuid saate neid SW-s vaiksemaks häälestada. Mulle meeldib, et saate häälestada iga kõlari nii, et see kõlaks täpselt nii, nagu soovite, ja seada helilava keskpunktiks täpselt teie istumiskohale. Mul on praegu üsna tasane kõver, kuid mulle meeldib natuke rohkem kõrgeid helisid, nii et pean häälestama veidi rohkem ja reguleerima iga kõlari taset.

Nii et üldiselt olen selle modiga siiani väga rahul. Kokkuvõttes on mul ilmselt umbes 3000 dollarit, mis on palju (lisage veel 700 dollarit B&W grillide eest), aga kui olete hull muusikainimene nagu mina, siis arvan, et see on hästi kulutatud raha… HK aktsiasüsteem ajas mind marru. iga kord, kui selle sisse lülitasin.

MÄRKUSED:

Kui saate SW-sse teate MEC-kaardi pinge kohta, peate DSP PC-Tool’i pinge sätte seadma “max 11 / 3,5 volti”. Selle sätte all olev ekraanipilt. See MEC-kaardi sisend sobib keskmise kanaliga, kui soovite, et keskkanalist rohkem helitugevust välja tuleks, saate võimenduse liugurit veidi ülespoole reguleerida.

Viimasel ekraanipildil on kast sildiga #4 see, kuhu läheb võimendi toitekaabel. Maapinna jaoks on paar head valikut aku vasakul küljel võimendi lähedal.


Viimati redigeerinud SpiralOut; 19.12.2022 kl 04:13 PM..

sarnased postitused

Leave a Reply