Luksusautod, mida saab osta avalikel autooksjonitel

0
Luksusautod, mida saab osta avalikel autooksjonitel

Kui rääkida autoostjatest, siis on neid, kes on rahul peaaegu kõigega, millega töö tehtud saab, kuid on neid, kes tahavad kõigest parimat. Need on need, kes ei taha midagi vähemat kui puhast luksusautot. Ainus teetõke on aga luksusautode järsud hinnasildid. See on koht, kus me sekkume. Juhtivate veebipõhiste avalike autooksjoniplatvormide hulka kuuluv AutoBidMaster võimaldab teil osta hulgaliselt puhtaid ja säästvaid luksusautosid märkimisväärselt taskukohaste hindadega. Et aidata teil oma valikut teha, esitame selles artiklis loetelu väga populaarsetest luksusautodest, mida leiate meie avalikest autooksjonitest. Vaata.

Porsche Panamera

Nimekirja esimene variant pärineb Itaalia autohiiglast Porschest Porsche Panamera. Porsche Panamera, mis on saadaval mitmes jõuülekande valikus ja kõrgeima valikuga, mis suudab toota kuni 630 hj, on ideaalne valik neile, kes soovivad luksusauto mugavust, sportauto jõudlust ja linnamaasturi funktsionaalsust.

BMW 740i

Järgmine loendis olev valik on BMW lipulaevade seeriast BMW 740i. Mudel 740i, mille jõuallikaks on väga tundlik 3,0-liitrine 6-silindriline 6-silindriline mootor, pakub 740i ratastele täielikku naudingut. Autol on ammendav nimekiri ohutus-, sõiduabi- ja teabe- ja meelelahutusfunktsioonidest, mis põhimõtteliselt ei jäta soovida.

Audi A8

Nimekirja järgmise positsiooni kindlustab Audi 7. seeria rivaal Audi A8. Superlukssel sedaanil on 3,0-liitrine vahejahutusega Turbo V6 mootor, mis on võimeline tootma kuni 335 hj ja mis on ühendatud kõrgelt viimistletud automaatkäigukastiga. A8 on turvaline valik, kui otsite uusimat autotehnoloogiat ja puhast luksust.

Tõmba otsad kokku

Olenemata sellest, kas soovite osta tipptasemel luksusautot või vajate midagi lihtsat, pakub AutoBidMaster teid kindlasti. Aastate jooksul oleme aidanud tuhandetel autoostjatel oma lemmiksõidud koju tuua, ilma et nad peaksid panka rikkuma. Auto ostmiseks meie kaudu avalikud autooksjonidkõik, mida pead tegema, on saada a registreeritud liige esitades mõned põhilised isikuandmed või kasutades lihtsalt oma Facebooki või Google’i kontot. Kui teil on küsimusi meie avalike autooksjonite või meie laoseisus müüdavate puhaste või säästvate luksusautode kohta, helistage lihtsalt: +1 (503) 298-4300, E–R, 6.00–16.00 (GMT-8: 00) või e-posti aadressil: [email protected].

sarnased postitused

Leave a Reply