M4 CSL konkursil Aasta maantee- ja rajasõiduauto 2023

0
M4 CSL konkursil Aasta maantee- ja rajasõiduauto 2023

https://www.roadandtrack.com/reviews…ar-of-the-year

Siin on mõned väljavõtted artiklist:

– BMW M4 CSL: pole sõnu, vaid tähed ja number, mis BMW M 50. aastal nii palju tähendavad. Asi on selles, et “CSL” on tavaliselt reserveeritud autodele, mis on mõeldud esmalt maanteele, teiseks rajale. Siin olevad Sport Cup 2 R rehvid näitavad teisiti. Sõites millegi erakordselt krapsakas, näiteks Cayman GT4 RS-i järgi, tundub M4 esialgu paadi moodi. Asi, mille peal istud, mitte sees. See 543-hobujõuline kerge tagaveoga M4 tõmbab nagu Jupiteri gravitatsioon.

Kui veojõukontroll on alla keeratud, nõjatu sellesse ja M4 CSL on põnev. Sellel on tähtedevaheline kiirus– CSL, Huracán Tecnica ja Z06 olid ainsad autod, mis ületasid 140 miili tunnis – ja see nõuab kõikjal tähelepanu. Peate olema roolis aktiivne, püüdes pidevalt slaidi nurgaväljapääsudel. Rool on BMW uus normaalsus: ülevõimendatud, vähese tunnetusega, kuid samas täpne. Usalda seda ja see premeerib. See oli meie neljas kiireim auto, sõites 1:24,2. Aga ausalt, see on natuke igav alla selle piiri sõita. Madalamatel kiirustel on nelikveoline M4 Competition peaaegu sama kiire ja palju odavam.

Me pole ikka veel oma ajusid M4 ninatöö ümber keeranud, kas. See 4-seeriast mööda sõitnud laialivalguv seakäsk levib kogu BMW mudelivalikus. Kuid tõeline uudishimu on selle M4 pagasiruumi külge kinnitatud märk. Tähed “CSL” on kaunistanud ainult kõige kergemaid ja keskendunud versioone parimatest kompaktsetest BMWdest, mis eales ehitatud, legende nagu E46 M3 CSL ja E9 3.0 CSL “Batmobile”.

– Nagu teisedki M4-d, mängib CSL igas nurgas triivimisraketti, millel on täpne juhtimine ja kindel, lünkamatu šassii. Kui tee on kuiv ja rehvid soojad, ei raputa ükski superauto CSL-i peeglitelt. Kuid vaatamata võimsuse tõusule, pisut maha raseeritud kaalule ja mõningasele visuaalsele nässile ei anna M4 CSL piisavalt, et end tavalisest M4-st eraldada.

Soovime, et uuele M4-le rakendataks vanu E46 CSL-i nippe: veelgi vähem heli summutamist, omapärane sisselaskemärk, null kaunistusi ning peatugedes pole õhukonditsioneeri ega raadiot ega valgustatud CSL-märke. Kõik CSL-i komponendid peaksid olema mõistlikud, kui neid vaadata läbi fraasi “The Ultimate Driving Machine” kompromissitu objektiivi. See CSL ei suutnud seda püha riba kustutada.


Viimati redigeerinud Humdizzle; Eile kl 06:02 PM..

sarnased postitused

Leave a Reply