Parimad pühadekingitused isadele, mida nad tegelikult kasutavad

1
Parimad pühadekingitused isadele, mida nad tegelikult kasutavad

Nende jõulude ajal tooge isa oma ellu midagi, mida nad saavad tõesti kasutada. Kuigi parimaid kingitusi ei saa sageli osta, võib väike jõuluostmine aidata, kui see on õigele inimesele õige kingitus. Kui otsite soovitusi, olete jõudnud õigesse kohta. Sel aastal kostitage oma elus BMW entusiasti millegi erilisega. Aga keerdkäiguga. Kui me keskendume sageli autodega seotud kingitustele, siis täna soovisime neid kombineerida ja vaadata automaailmast kaugemale. Eesmärk oli uurida unikaalseid kingitusi, mida tänapäeva isa võiks nautida.

Muide, see, et need on isadele suurepärased kingitused, ei tähenda, et need ei sobiks teie elus ühegi käigupea, tehnika või entusiasti jaoks, olenemata nende soost. Need on kingitused, mida peaaegu igaüks tahaks saada!

Kith & Racemark BMW põrandamattide komplektile

BMW i4 m50 komplekt 04 830x623

Suurepärane võimalus kostitada BMW M entusiasti oma elus tõeliselt erilise kingitusega, on see kätte võtta. KITH ja Racemark BMW põrandamattide komplekt. Peale selle, et need on erakordselt moekad ja kvaliteetsed, on need ka täiesti taskukohased – võrreldavad M-kaubamärgiga põrandamatid ei ole nendest oluliselt odavamad.

Need unikaalse KITHi ja BMW kaubamärgiga põrandamatid on suurepärane kingitus igale BMW-hullule isale (või emale). Kui nende taga on kaks väga kõrge profiiliga nime, saate osta, teades, et saate suurepärase toote, mis kestab kaua ja näeb hea välja ka pärast aastatepikkust kasutamist. Kindlasti üks KITHi ja BMW koostöö lahedamaid osi.

BMW M tepitud rahakott 750x750

BMW M rahakott

Uue rahakoti ostmine on üldiselt tüütu ja väljakutseid pakkuv protsess. Nii et eemaldage oletustest rahakott, mille jaoks teate, et neile meeldib – see on BMW M kaubamärgiga rahakott. A BMW M rahakott sobib suurepäraselt BMW-st kinnisideeks jäänud isale teie elus, oma elegantse disainiga, millel on esmaklassilise välimusega punased sisedetailid. Või nagu loetelu seda kirjeldab: “Nahk. Imporditud. Must.” Mida veel vaja teada?

Veebisaidil shopbmwusa.com ringi tuuseldades võiksite ka mõned kingitused noppida. Võib-olla a BMW M sülearvutikott või a kõvakaaneline telefoniümbris? Üllatavalt soodsa hinnaga ja vastupidavad on need suurepärased kingitused igale BMW austajale.

Kvaliteetsed nahast rihmad kelladele

Autod ja kellad täiendavad üksteist hästi. Mõlemad tähistavad mehaanilist keerukust ja ulatuvad jäigalt lihtsast kuni pimestavalt keerukani. Niisiis, miks mitte osta isa lemmikkella jaoks uus nahkrihm? Kui te pole kindel, kust alustada, soovitame Gunny Rihmad millel on kvaliteetne nahk ja detailidele orienteeritud disain, mis on saavutatav ainult käsitsi valmistatud puudutusega.

Kellarihmad on suurepärased kingitused, sest neid on lihtne vaid mõne minutiga vahetada ning saate kombineerida ja sobitada erinevate kellade vahel. Nagu iga muu tarvik, on detailid olulised. See on tõenäoliselt suurepärane kingitus teie kellahullule isale.

ShowersPass Navigatori jope

Talvine ilm saabub lõpuks meie kõigi jaoks ja kingitus, mis valmistab isa elementide jaoks ette, leiab palju kasutust. Eriti külmemas ja niiskemas kliimas, nagu Chicago, soovite olla valmis, kui kavatsete sel pühadehooajal palju väljas viibida. The ShowersPass Navigator Sellel on vastupidav konstruktsioon, see on veekindel ja kasutab kolme kihti Mapreflecti kangast. Kiivriga ühilduv kapuuts tähendab, et ka teie elu jalgrattaentusiast võib seda erakordselt lahedat kingitust hinnata.

Muidugi saate kasutada ShowerPass Navigatori jopet isegi ülaosaga allapoole sõites, et kaitsta end soojas olles igasuguse tuule eest. Sellise jope jaoks on võimalused lõputud.

Kõrgtehnoloogilised vidinad – Razer Thunderbolt 4 dokk

Foto autor Razer

Kas isa töötab tänapäeval kodus? Veenduge, et ta hoiab kõik oma seadmed seadmega ühendatud Razer Thunderbolt 4 dokk. Sellel on stiilne mattmust alumiiniumviimistlus nelja USB-C-sisendi, kolme USB-A-sisendi, kiire UHS-II SD-kaardilugeja ja isegi helipistikuga. See pakub ka tohutut 135 W toiteallikat, millega saab laadida kõike alates tipptasemel sülearvutist kuni tahvelarvutite ja nutitelefonideni. See dokk ühildub ka Windows 10/11 sülearvutitega ning Apple’i M1 kiipidega MacBook Pro ja Air mudelitega. Windowsi kasutajad saavad kogeda ka vinget Razer Chroma värvide kohandamist.

Oleme kasutanud Razer Thunderbolt 4 dokki ainult oma kontoris videotöötluseks, parandades oma töövoogu, ühendades välised 4K-kuvarid ja lisades korraga mitu välist salvestusseadet. See vastupidav elektrivõlur paneb igal pool tehnikahuvilistele isadele kindlasti naeratuse. Lisateavet saate aadressilt razer.com

Häid pühi ja head ostlemist. Kas teil on muid kingisoovitusi? Jäta need allolevatesse kommentaaridesse!

sarnased postitused

Leave a Reply