See BMW M3 Touring maksab Norras 175 000 dollarit

1
See BMW M3 Touring maksab Norras 175 000 dollarit

BMW fännid on M3 universaali oodanud alates E36 põlvkonna debüüdist 90ndate alguses. Nüüd, kui see on käes, võite ette kujutada, et fännid on valmis kulutama pika katusega M3-le suuri raha. Aga kui suured need rahad on? Norras on müügil BMW M3 Touring hinnaga 725 000 Norra krooni (175 000 dollarit), kuid kas keegi oleks tõesti nõus seda maksma?

Ausalt öeldes müüakse MSRP-s väga vähe M3 Touringe. M3 Touring pole mitte ainult kõige oodatuim BMW… võib-olla läbi aegade, vaid see on ka piiratud kasutusega mudel. Mis tähendab, et edasimüüjad soovivad selliste mudelite pealt teenitavat kasumit maksimeerida. Siiski tundub M3 Touring 911 GT3 raha eest veidi ekstreemsena isegi erimudeli kohta.

bmw m3 touring isle of man roheline 00 830x623
Foto autor: Bavaria Lillestrøm, Norra

Siiski ei ole ihaldusväärsus ja haruldus ainsad põhjused, miks see nii kallis on. Sellel konkreetsel mudelil on kõik võimalikud valikud, sealhulgas süsinikkeraamilised pidurid ja BMW Individuali salongivärv. Ainuüksi need valikud muudavad selle uskumatult kalliks, mis on just tänapäevaste BMW M autode olemus. Tuleb tunnistada, et see on suurepärase välimusega konfiguratsioon, maalitud Mani saare roheliseks Tartufo Merino nahaga. Kui olete aga BMW lahedate süsinikkiust koppistmete fänn, siis sellel autol neid pole.

BMW M3 Touring pole siiski ainult haruldane ja ihaldusväärne auto. Superautode jõudluse, linnamaasturi praktilisuse ja sportauto juhitavuse poolest kuulub see ka planeedi parimate igapäevaste juhtide hulka. Hiljuti öeldi, et see on nii hea, et paneb suurepärase Audi RS4 Avanti 20-aastasena tundma. Nii et võib-olla on see seda suurt raha väärt.

[Photo Credit: Bavaria Lillestrøm, Norway]

sarnased postitused

Leave a Reply