Uus tarkvara miljonite BMW sõidukite jaoks koos uusima tarkvarauuendusega

0
Uus tarkvara miljonite BMW sõidukite jaoks koos uusima tarkvarauuendusega

Veel rohkem funktsioone BMW digitaalvõtme jaoks +++ Abisüsteemide täiustused +++ Uus mobiilioperaator isikliku eSIM-i jaoks

Nimi: P90492241_lowRes_new-software-for-mil.jpg Vaatamisi: 5352 Suurus: 388,9 KB

München. Aasta alguses uuendab BMW Group taas oma sõidukite tarkvara BMW iDrive operatsioonisüsteemiga 7 ja 8. Praegu on tänu riistvarale ja BMW iDrive operatsioonisüsteemile uuendatav umbes 4,7 miljonit BMW sõidukit. Alates 2019. aastast on BMW pakkunud mitu korda aastas tasuta kaugtarkvara uuendusi teabe ja meelelahutuse, sõidu, juhiabi, mugavuse ja ohutuse tagamiseks.

BMW digitaalvõtme uued funktsioonid
BMW Digital Vehicle Accessi värskendus võimaldab kasutajatel esimest korda jagada oma sõiduki BMW digitaalvõtit Apple iPhone’i ja Androidi nutitelefonide vahel. Jagatud BMW digitaalvõtmeid on ka sõidukis lihtsam aktiveerida. BMW tarkvarauuendusega saab nutitelefoni kaudu jagatud BMW digitaalvõtme aktiveerida otse sõidukis, sisestades aktiveerimiskoodi. Varem pidi tavasõiduki võti asuma sõitjateruumis.

Parkimine puldiga
Täiendava uuendusena toob eelseisev kaugtarkvarauuendus teatud riikide ja sõidukite jaoks kasutusele kaugjuhtimispuldi parkimise funktsiooni. See võimaldab klientidel teha kaugjuhitavaid parkimismanöövreid väljaspool sõidukit, kasutades rakendust My BMW – näiteks manöövreid, mis on varem sõidukis manööverdamisassistendiga salvestatud. Samuti saavad kliendid parkida oma sõiduki ette- või tahapoole kuue meetri raadiuses nii piki- kui ristisuunas.

Uus mobiilioperaator AT&T isikliku eSIM-i jaoks
BMW Remote Software Upgrade võimaldab USA mobiilsideoperaatori AT&T klientidel kasutada isiklikku eSIM-i. Personal eSIM integreerib BMW sõidukid operatsioonisüsteemiga 8 kliendi olemasolevasse mobiiltelefonilepingusse ja võimaldab sõidukil kasutada 5G mobiilsidestandardit. See võimaldab klientidel helistada ilma nutitelefonita sõidukis, voogesitada andmeid Wi-Fi leviala kaudu ja kasutada videoteenuseid otse sõidukis.

Teatud mudelite lisafunktsioonid ja täiustused

  • BMW iX puhul saavad kliendid seda teha lõpetage laadimine ja avage laadimiskaabli lukk Minu BMW rakenduse kaudu.
  • BMW iX, BMW Active Tourer ja BMW X1 koos valikulise parkimisabiga (SA 5DM) saavad aktiivne rooliabi ühendatud haagisega tagurdamisel.
  • Mõnedel sõidukitel, nagu BMW 7. seeria (2022) või uus BMW X1 (2022), on uus Minu režiim “Digitaalne kunst” pärast kaugtarkvara uuendamist.
  • BMW X7 kliendid USA-s ja Kanadas võivad oodata a suunatule kaasaegne valgusgraafika.

BMW Remote Software Upgrade sisu ja nõuded.
Kaugtarkvarauuendus on praegu saadaval enam kui 30 BMW mudelile ja seega peaaegu kõigile BMW mudelitele, millel on BMW operatsioonisüsteem 7 ja 8. Kliendid näevad tarkvara olekut oma sõiduki seadete menüüs Remote Software Upgrade alt ja saavad otsida saadaolevaid uuendusi. . Paigaldamiseks pakutakse ainult järgmist võimalikku uuendust, kasutaja ei saa kunagi installida valet versiooni.

Uuenduste, teenuste ja funktsioonide saadavus sõltub sõiduki mudelist ja varustusest ning vastavas riigis installitud tarkvara versioonist. BMW veebisaidi riikide leheküljed pakuvad teavet tarkvara kaugtäienduse sisu ja nõuete kohta, mis vastaval turul kehtivad. Juhised ja näpunäited kaugtarkvarauuenduse kohta leiate vastavast BMW juhendvideost.

sarnased postitused

Leave a Reply